קניית רכב מיד ראשונה מחברה בתחום של ליסינג והשכרת רכב

קניית רכב מיד ראשונה מחברה בתחום של ליסינג והשכרת רכב מאפשר לכם לקבל מכונית ללא קילומטראז' כלומר במצב חדש לחלוטין במחיר נמוך משמעותית מהמחיר אצל היבואן. הדבר נובע מכך שלעתים נוצר עודף של מכוניות חדשות אצל חברות בתחום של ליסינג והשכרה ולכן הן מעוניינות למכור לכם את המכוניות החדשות הללו, המחירים שתקבלו הם בהנחה משמעותית היות והחברות הללו קונות כמויות גדולות של מכוניות מהיבואנים ולכן מקבלות הנחות גדולות שכעת גם אתם יכולים לקבל.

 

עוד יתרון לעסקה של קניית רכב שהוא מיד ראשונה מחברה בתחום של ליסינג והשכרת רכב הוא שאתם מקבלים תנאי מימון נוחים במיוחד, כלומר מספר תשלומים רב (לפעמים גם עד 60 תשלומים).

עוד יתרון שיש לעסקה כזאת הוא שיש לכם מגוון רחב של דגמי מכוניות מהם אתם יכולים לבחור.

חברות  בתחום של ליסינג והשכרת רכב שאפשר לרכוש מהן רכבים שהם מיד ראשונה הן – קל אוטו, באדג'ט, אוויס, שלמה סיקסט, אלבר, ליסקאר, אופרן, אלדן, הרץ, ליסינג סנטר, אופרייט ליס ועוד חברות נוספות.

 

איזה פרטים כדאי לכם לבדוק כשאתם מחליטים על רכישתו של דגם מסוים בבצוע של עסקת קניית רכב מיד ראשונה -

א. כדאי מאוד לבדוק את דרוג הרכב במבחני התנגשות כאשר הדרוג נע בין כוכב אחד שהוא הדרוג הנמוך ביותר ועד חמישה כוכבים שהוא הדרוג הטוב ביותר.

ב. כדאי מאוד לבדוק את צריכת הדלק של הרכב כדי שלא תצטרכו לבזבז הרבה כסף על תדלוקים, במיוחד אם הרכב מיועד לנסיעות רבות במהלך כל שנה.

ג. כדאי גם לבדוק אם הרכב מאובזר באביזרים שחשובים לכם, למשל אם יש בו ארבעה חלונות חשמליים או אם יש בו נגן MP3, או אבזור אחר שחשוב לכם.

 

יצרניות רכב שאת דגמיהן השונים תוכלו לרכוש מחברות בתחום של ליסינג והשכרת רכב הן – יונדאי, מאזדה, פורד, סקודה, סוזוקי, פיאט, סיטרואן, מיצובישי, טויוטה ועוד.

 

לסיכום, קניית רכב מיד ראשונה מחברה בתחום של ליסינג והשכרת רכב, תאפשר לכם לקבל רכב חדש לחלוטין במחיר שהוא זול יותר באופן משמעותי מאשר אצל היבואן ולכן כדאי לכם לבדוק את האופציה הזאת.

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>