מה מציעות חברות להשכרת רכב

חברות להשכרת רכב מאפשרות לכם רכב שהוא לפי בחירתכם לתקופה יחסית קצרה.

חברות להשכרת רכב מאפשרות לכם לבצע השכרת רכב בארץ וגם בחו"ל.

חברות להשכרת רכב שהן מפורסמות במדינת ישראל – אלבר, הרץ, באדג'ט, שלמה סיקסט, אלדן, אוויס ועוד.

בחברות אלו וגם בחברות אחרות בתחום ניתן לשכור מיגוון רחב של רכבים שנבדלים ביניהם בגודל, בביצועים וגם ברמת האיבזור.

חברות להשכרת רכב מאפשרות לתיירים שמגיעים לישראל מחו"ל וגם לישראלים שמגיעים לעיר מסוימת בארץ בתחבורה ציבורית אבל מעוניינים להתנייד בה בקלות, לקבל רכב ע"פ בחירתם לתקופה של יום או מספר ימים או מספר שבועות. חברות להשכרת רכב מאפשרות לישראלים שיוצאים לטיול בחו"ל לבצע את השכרת הרכב מהארץ מראש, דבר שמאפשר לקבוע מראש את גובה התשלום, סוג הרכב וגם את נקודת איסוף הרכב ואת נקודת החזרת הרכב. שרות זה מתאים גם לישראלים שיוצאים לנסיעת עסקים בחו"ל או לכאלה שמשלבים נסיעת עסקים בחו"ל עם טיול.

 

מה עליכם לבדוק כאשר אתם מבצעים את השכרת הרכב:

חשוב לבדוק שתאורת הפנים תקינה וגם תאורת החוץ תקינה, חשוב שתבדקו שהחלונות החשמליים עובדים בצורה חלקה, עליכם לבדוק שהנעילה המרכזית תקינה, חשוב לבדוק את התקינות של מערכת בקרת האקלים, חשוב לוודא שישנה כמות דלק מספיקה ברכב ששכרתם.

חשוב לזכור וגם לרשום את סוג הדלק שצורכת המכונית ששכרתם כדי להימנע מתקלה של מילוי סוג דלק שאינו מתאים למכונית ששכרתם דבר שעלול לגרום לכך שהמכונית ששכרתם תתקע.

חשוב לבדוק שמכשיר ה-  GPS תקין במידה ויש ברכב ששכרתם מכשיר כזה, חשוב לבדוק שמושב התינוק מעוגן היטב אל מושב הרכב, תדרשו לקבל הסבר מקיף על הרכב, במיוחד אם מדובר בדגם שאתם נוהגים בו לראשונה.

חשוב לבדוק שמערכת השמע ברכב ששכרתם עובדת היטב, זכרו לפני תחילת הנסיעה לכוון את מראות המכונית, וגם את מושב הנהג וגם את ההגה. יש רכבים להשכרה עם תיבת הילוכים ידנית ויש כאלו עם תיבת הילוכים אוטומטית, מומלץ מאוד שמי שרגיל לנהוג רק ברכב אוטומטי לבצע השכרה של רכב אוטומטי.

כאשר מדובר בהשכרת רכב בחו"ל ישנן מדינות שבהן נוהגים לנהוג בצד שמאל כמו בריטניה, אוסטרליה, יפן, הודו, אירלנד, סינגפור, בנגלדש ופקיסטן. רוב הישראלים אינם רגילים לנהוג בצד שמאל ולכן מומלץ לא לבצע השכרת רכב במדינות אלו.

 

לסיכום, חברות להשכרת רכב מציעות לכם שרות שמאפשר לכם להתנייד במהירות ויעילות גם בישראל וגם בחוץ-לארץ.

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>