למי כדאי לבצע השכרת רכב

השכרת רכב מהווה פתרון מצוין למי שזקוק לרכב לתקופה מוגבלת וקצרה יחסית.

השכרת רכב בישראל מתאימה לתיירים שמגיעים לישראל מחו"ל וגם לישראלים שמגיעים לעיר מסוימת בארץ בתחבורה ציבורית אבל מעוניינים להתנייד בה בקלות. השכרת רכב בחו"ל מתאימה לתיירים ישראלים שיוצאים לטיול בחו"ל ומעוניינים ברכב צמוד במהלך הטיול שלהם. היתרון של השכרת רכב מהארץ הוא שמראש אתה יודע את מחיר ההשכרה ואת סוג הרכב שתקבל בחו"ל וגם ניתן לקבוע מראש את מקום קבלת הרכב ( למשל משדה התעופה או ממרכז העיר) ואת מקום החזרתו (למשל בשדה תעופה אחר או במרכז של עיר אחרת).

 

מה כדאי לכם לבדוק בשעה של השכרת רכב בארץ או בחו"ל -

חשוב לבדוק שתאורת הפנים תקינה,  תבדקו שגם תאורת החוץ תקינה, חשוב שתבדקו שהחלונות החשמליים עובדים כהלכה, נא לבדוק שהנעילה המרכזית תקינה, חשוב לבדוק את תקינותו של המזגן, חשוב שתוודאו שישנה כמות דלק מספיקה ברכב ששכרתם.

חשוב לזכור וגם לרשום את סוג הדלק שצורכת המכונית ששכרתם כדי להימנע מתקלה של מילוי סוג דלק שאינו מתאים למכונית ששכרתם דבר שעלול לגרום לכך שהמכונית תתקלקל.

חשוב לבדוק שמכשיר ה-  GPS תקין במידה והזמנתם רכב עם מכשיר כזה, חשוב לבדוק שמושב התינוק מעוגן היטב למושב הרכב, דירשו לקבל הסבר מקיף על הרכב, במיוחד אם מדובר בדגם שאתם נוהגים בו בפעם הראשונה.

חשוב לבדוק שהרדיו עובד וגם מכוון לתחנות שאתם נהנים להאזין להן בזמן של הנסיעה ושגם נגן הדיסקים עובד היטב, זיכרו לפני תחילת הנסיעה לכוון את מראות המכונית, וגם את מושבו של הנהג ואת ההגה. יש רכבים להשכרה עם תיבת הילוכים ידנית ויש כאלו עם תיבת הילוכים אוטומטית, מומלץ למי שרגיל לנהוג רק ברכב אוטומטי לבצע השכרת רכב אוטומטי ולא לבצע השכרת רכב עם תיבת הילוכים שהיא ידנית.

לגבי השכרת רכב בחו"ל ישנן מדינות שבהן נוהגים לנהוג בצד שמאל כמו בריטניה, אוסטרליה, יפן, הודו, אירלנד, סינגפור, בנגלדש ופקיסטן. רוב הישראלים אינם רגילים לנהוג בצד שמאל ולכן מומלץ לא לבצע השכרת רכב במדינות אלו כי לוקח זמן לא קצר להסתגל לנהיגה בצד שמאל ממי שרגיל לנהיגה בצד ימין.

 

חברות ידועות של השכרת רכב בישראל הן – הרץ, באדג'ט, אלבר, שלמה סיקסט, אלדן, אוויס ועוד.

בחברות אלו ובחברות נוספות ניתן לשכור מגוון רחב של רכבים שנבדלים ביניהם בגודלם, בביצועים וברמת האבזור. אז שיהיה לכם בהצלחה עם השכרת רכב בארץ או בחו"ל.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>