למי כדאי לבצע השכרת רכב בארץ?

למי להשכיר רכב

מי שזקוק לרכב לתקופה מוגבלת של יום, או מספר ימים, או מספר שבועות יכול לפנות לחברה בתחום של השכרת רכב בארץ ולקבל פתרון לבעייתו.

חברות של השכרת רכב בארץ מאפשרות לכם לבחור רכב ממגוון רחב של דגמים שנבדלים זה מזה בגודל, ברמת האבזור, בסוג תיבת ההילוכים, בביצועים ועוד.

ישראלים שמגיעים לעיר מסוימת בתחבורה ציבורית או בטיסת פנים (למשל לאילת) עדיין מעוניינים להגיע במהירות מנקודה לנקודה בעיר ובסביבתה ולכן כדאי להם לבצע השכרת רכב בארץ.

תיירים שמגיעים לישראל מחו"ל גם הם מעוניינים לעתים לבצע השכרת רכב בארץ וגם תיירים שמגיעים לישראל לצורך נסיעת עסקים מעוניינים במקרים רבים לבצע השכרת רכב בארץ.

חברות בתחום של השכרת רכב בארץ: קל אוטו, באדג'ט, שלמה סיקסט, אלבר, הרץ, אלדן, אוויס, אופרן וישנן עוד נוספות.

 

מה עליכם לבדוק כאשר אתם מבצעים השכרת הרכב בארץ -

חשוב לזכור ולרשום את סוג הדלק שצורכת המכונית ששכרתם כדי להימנע מתקלה של מילוי סוג דלק שאינו מתאים למכוניתכם דבר שעלול לגרום לכך שהמכונית ששכרתם תפסיק לפעול.

חשוב לבדוק שמכשיר ה- gps תקין במידה ויש במכונית ששכרתם מכשיר כזה, חשוב לבדוק שמושב התינוק מעוגן היטב אל מושב הרכב.

תדרשו לקבל הסבר מקיף על הרכב, במיוחד אם מדובר בדגם שהנכם נוהגים בו לראשונה.

חשוב שתבדקו שתאורת הפנים תקינה וגם תאורת החוץ, חשוב שתבדקו שהחלונות החשמליים עובדים בצורה טובה, עליכם לבדוק שהנעילה המרכזית במצב תקין, חשוב לבדוק את התקינות של מערכת בקרת האקלים (המזגן של הרכב), חשוב שתוודאו שישנה כמות דלק מספיקה במכונית ששכרתם.

חשוב לבדוק שמערכת השמע ברכב ששכרתם עובדת היטב ושתחנות הרדיו מכוונות, זכרו לפני תחילת הנסיעה לבדוק שהמראה הראשית ומראות הצד מותאמות לגובה הנהג, כוונו את מושב הנהג ואת ההגה. יש רכבים להשכרה עם תיבת הילוכים ידנית ויש רכבים עם תיבת הילוכים אוטומטית, מומלץ למי שרגיל לנהוג רק ברכב עם תיבה אוטומטית לבצע השכרה של רכב אוטומטי.

במיוחד בעונת החורף חשוב לבדוק את תקינות המגבים שבמכונית וגם את תקינותם של פנסי הערפל.

חשוב שתזכרו גם היכן ועד איזו שעה עליכם להחזיר את המכונית ששכרתם.

 

לסיום, חברות בתחום של השכרת רכב בארץ מציעות לכם שירות שמאפשר לכם להגיע מהר וביעילות בכל ערי ישראל וסביבותיהן.

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>