למה כדאי לעבור אל ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי זוכה להצלחה גדולה כבר למעלה מעשור.

כדאי לכם לעבור אל ליסינג תפעולי בגלל היתרונות הרבים אשר טמונים בו כפי שיפורט בהמשך.

זאת עסקה שבה מקבלים רכב חדש תמורת תשלום מקדמה ושלאחריה מתבצע תשלום חודשי קבוע למשך תקופה של 36 חודשים, שבסיומה אתם יכולים לקבל את הרכב הישן או לבחור לבצע עסקת ליסינג תפעולי שהיא חדשה, כאשר ערכו של הרכב הישן ישמש אתכם לתשלום המקדמה ואתם מקבלים רכב חדש שבעבורו אתם תמשיכו לשלם תשלום קבוע לעוד 36 חודשים נוספים. עומדת האפשרות  של וויתור על תשלום מקדמה ואז התשלום החודשי הקבוע שנדרש ממכם יהיה גבוה יותר.

 

מהם היתרונות של ליסינג תפעולי?

היתרונות של ליסינג תפעולי הם- ישנה הוצאה קבועה מדי כל חודש, תזרים המזומנים הוא קבוע, יש יתרונות של מיסוי, ניכוי מאזן החברה מסעיפי הון ופחת, חסכון בעלויות שונות(מנהלה, זמן של העובדים), הפניית הכספים לתחומים אשר נחשבים למייצרי הכנסה, מוקד טלפוני שפועל 24 שעות ביממה, שירות של נהגים, קבלת רכב חלופי במהירות, קבלת כיסוי ביטוחי, האבזור לרכב מתקדם, חסכון בהוצאות, גם חסכון בזמן, תחזוקה שוטפת של המכונית, מנהל לקוח אשר הוא אישי.

 

רכבים שפופולריים אצל חברות ליסינג תפעולי

בקטגוריה של המיניוואנים – פולקסווגן טוראן, פורד גאלקסי, יונדאי i800, קיה קארנס, טויוטה סיינה, דודג' ג'ורני, מאזדה 5, קיה קרניבל.

בקטגוריה של רכבי הפנאי –  סובארו פורסטר, סובארו XV, ניסאן ג'וק, סקודה יטי, יונדאי ix35, יונדאי סנטה פה, מאזדה CX5, קיה ספורטאז'.

בקטגוריה של מכוניות המנהלים – סיטרואן C5, סקודה סופרב, הונדה אקורד, טויוטה אוונסיס, פורד מונדאו, יונדאי i40, סובארו B4, פיג'ו 508, מאזדה 6.

בקטגוריה של המכוניות המשפחתיות – פורד פוקוס, קיה פורטה, רנו פלואנס, יונדאי i30, מאזדה 3, סיטרואן C4, הונדה סיוויק, סוזוקי SX4, מיצובישי לנסר, טויוטה קורולה.

בקטגוריה של מכוניות הסופר מיני – פיאט פונטו, פורד פיאסטה, סיאט איביזה, יונדאי i20, סקודה פאביה.

בקטגוריה של מכוניות המיני – קיה פיקנטו, יונדאי i10, סיטרואן C1, פיז'ו 107,  פיאט פנדה, סוזוקי אלטו.

 

סיום

כיום חברות גדולות, בינוניות, וגם קטנות, פונות לפתרון של ליסינג תפעולי ובהחלט מרוצות מן המעבר.

כדאי לכם לפנות אל חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין בתחום הרכב היות שאצל חברה כזאת תמצאו תודעת שירות גבוהה ולכן כל שאלה ובקשה שלכם תענה במהירות וגם באדיבות לשביעות רצונכם המלאה.

אצל חברה כזו תקבלו מוקד טלפוני אדיב, יעיל אשר פותר כל בעיה שמתעוררת לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אצל חברה כזו יש מגוון רחב של רכבים של כל יבואניות הרכב שפועלות במדינת ישראל.

בחברה כזו תקבלו תחזוקה שוטפת ברמה גבוהה וגם תוכלו לקבל רכב חלופי במהירות רבה.