השכרת רכב בישראל

כיום, כולם יודעים שבארץ לפחות בעיקר במקומות שהם לא באזור המרכז, קשה מאוד להתנייד בלי רכב. אין ספק שגם לא כולם יכולים להרשות לעצמכם להחזיק רכב או שני רכבים שכן, עלויות החזקת הרכב היום הן מאוד גבוהות. אולם כמובן שיש מספר פתרונות לאלו שלא מחזיקים רכב בכלל או יותר מרכב אחד. כמובן שהפתרון היעיל ביותר הוא השכרת רכב.

 

השכרת רכב בישראל הפכה להיות מאוד פופולארית בשנים האחרונות, בעיקר בגלל הנוחות, הנגישות והמחירים האטרקטיביים שבהם ניתן לשכור רכב ליום אחד או אפילו למספר שבועות, הכל כמובן תלוי בדרישות הלקוח. יש כמה סוכנויות השכרת רכב בישראל אבל אנחנו בבאדג'ט יכולים להציע לכם חוויה אחרת, שונה ונעימה כאשר תשכירו רכב בארץ.

 

השכרת רכב לכל מטרה

השכרת רכב בישראל יכולה להיות לכל מטרה, בין אם זה לצורך טיול, בין אם זה לצורכי עבודה וגם אם הרכב הקבוע שלכם נמצא בטיפולים במוסך וחברת הביטוח צריכה לספק לכם רכב חלופי. אנחנו בבאדג'ט משכירים רכב לכל מטרה וצי הרכב שמיועד להשכרה הינו מגוון ומתאים לכל אחד.

 

אתם ודאי תופתעו לשמוע, אבל דווקא השכרת רכב בישראל יכולה להיות משתלמת יותר וזולה בהרבה מהחלופות האפשריות. לדוגמא, נניח ואתם צריכים לעשות נסיעה ארוכה וחד פעמית ליעד שתחבורה ציבורית אליו היא בעייתית, במקום לקחת מונית שוודאי תעלה לכם סכום נכבד, השכרת רכב ליום אחד תוכל להוות פתרון כלכלי מצוין עבורכם.

תנאים נוחים

לחברת באדג'ט יש סניפים בכל רחבי הארץ, כך שאם השכרת רכב בישראל היא משהו שאתם שוקלים אנחנו הכתובת עבורכם. אנחנו מעניקים תנאים נוחים ומחירים אטרקטיביים וכן נותנים לכם את היכולת לבחור את קטגוריית הרכב אותו תשכירו וכן כמובן, שאם לא נוח לכם להחזיר את הרכב בסניף אחד תוכלו לעשות זאת בסניף אחר (לרוב בתיאום מראש).

 

אנחנו בחברת באדג'ט השכרת רכב מתחייבים כי חווית השכרת רכב בישראל תלווה בשירות אדיב ואיכותי כאשר תוכלו לקבל גם ייעוץ באשר לרכב שיתאים למטרה לה אתם שוכרים את הרכב.

מחפש חווית השכרת רכב יעילה יותר?

כיום ניתן להשכיר רכב בחסכון זמן עצום דרך האתר שלנו. כך, שכל שנותר לכם, הוא לבחור את סוג הרכב להשכרה, מיקום האיסוף, מיקום ההחזרה, ותאריכי ההשכרה ולבחור את תוכנית הביטוח המועדפת.