השכרת רכב בחו"ל

כולנו אוהבים לנסוע לחו"ל ולא לחינם מידי שנה כמות הישראלים הפוקדים את טרמינל הטיסות היוצאות של נתב"ג רק הולך וגדל כאשר כמובן הטירוף מגיע בתקופת הקיץ. ללא ספק, יש הרבה יעדים אטרקטיביים לנסוע אליהם בעולם, כך שניתן לגוון מידי שנה את החופשה השנתית והאפשרות לראות עולם ודברים חדשים קוסמת לרבים מאיתנו.

 

כמובן שאחד הדברים היותר נוחים כאשר אנחנו יוצאים לחו"ל, זוהי האפשרות להיות עצמאיים באופן מוחלט ולא להיות תלויים בתחבורה ציבורית או אפשרויות תחבורה אחרות ופשוט לשכור רכב שיאפשר להגיע למקומות מעניינים יותר ומרתקים יותר. כיום השכרת רכב בחו"ל היא עניין של לחיצת כפתור ואנחנו בבאדג'ט נשמח לדאוג כי החופשה הבאה שלכם תהיה עצמאית מתמיד.

 

השכרת רכב בכל העולם

אם בעבר, היה צורך להגיע עד לנמל התעופה או לעיר גדולה על ולקוות שנוכל למצוא לעצמנו רכב סביר להשכרה, כיום בעידן המודרני השכרת רכב בחו"ל היא נוחה מאוד וניתן לסגור אותה עוד בטרם הנסיעה שלכם או גם אם החלטתם לעשות זאת במהלך החופשה, אף פעם לא מאוחר וזהו תהליך שיכול להתבצע כולו דרך המחשב.

 

לבאדג'ט יש כיום סניפים להשכרת רכב בכל רכבי העולם בין אם בנמלי התעופה המרכזיים, הערים הגדולות וגם ערים קטנות יותר. בכל מדינה כמעט שאליה תגיעו במסגרת החופשה שלכם בחו"ל (במיוחד באירופה ובארה"ב), תוכלו למצוא סניפים של באדג'ט, כך שאם אתם גם מתחילים את החופשה שלכם במקום אחד ומסיימים אותה במקום אחר, תוכלו להחזיר את הרכב לסניף באדג'ט הקרוב.

 

הזמנה נוחה וקלה

השכרת רכב בחו"ל באמצעות באדג'ט היא קלה ונוחה יחסית וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס למערכת השכרת רכב בחו"ל של החברה, לבחור את היעד שממנו תרצו לקחת את הרכב, לבחור את סוג הרכב, לבחור את התאריכים שבהם הרכב יהיה בשימושכם, תאריך ההחזרה של הרכב וכן המקום בו תהיו מעוניינים להחזיר את הרכב (באותה המדינה).

 

לאחר ההזמנה תקבלו אישור להזמנה, פרטי יצירת קשר עם הסניפים וכמובן גם הכתובת שלהם. באדג'ט מקפידה לשמור על סטנדרטים בינלאומיים קפדניים לגבי השכרת רכב בחו"ל ומתחייבת כי חווית השכרת הרכב בחו"ל תהיה נעימה ופשוטה. במידה ותתקלו בבעיות צוותי השירות של באדג'ט תמיד יעמדו לרשותכם במרחק של שיחת טלפון אחת וישמחו לסייע לכם בכל דבר.