היתרונות של ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי

היתרון של ליסינג תפעולי הוא שהדבר מאפשר לכם להעביר לגורם שהוא חיצוני את ניהול צי הרכב של העסק לחברה שמתמחה בתחום של ליסינג תפעולי.

נדגים כעת עיסקה של ליסינג תפעולי – אתם בוחרים מכונית מסוימת שהיא בדרך כלל חדשה וכעת במשך 36 חודשים תשלמו סכום קבוע מדי חודש בתקופה שבה תעשו שימוש במכונית הזאת. אחרי 36 חודשים אתם יכולים לבצע עסקת ליסינג תפעולי חדשה לשלוש השנים הבאות (כלומר ל 36 חודשים נוספים).

היתרונות של ליסינג תפעולי הם -

חיסכון בהוצאות וחיסכון בזמן, הפניית תקציבים לתחומים שמייצרים הכנסה על ידי מכירתו של צי הרכב הנוכחי של החברה, יתרונות של מיסוי, חסכון של עלויות עקיפות (מינהלה, זמן של העובדים), קבלת תזרים מזומנים שהוא קבוע ואחיד, גמישות בהגדלתו או בהפחתתו של צי הרכב, ניכוי המאזן מסעיפי פחת והון, מוקד טלפוני שפעיל 24 שעות ביממה, שירות מקצועי וגם מנהל לקוח אישי, שירות של נהגים, יש גם תחזוקה שוטפת בכל אזורי הארץ, יש כיסוי ביטוחי, מקבלים איבזור מתקדם וגם רכב חלופי.

חברות שידועות בתחום הן – אלדן, באדג'ט, קל אוטו, שלמה סיקסט, אופרן, אלבר ועוד.

חלק מהחברות מפעילות גם שרותי דרך וגרירה בכל רחבי מדינת ישראל.

איכותה של חברת ליסינג תפעולי נמדד גם ברמת השירות אצל מוקד הלקוחות שלה, כלומר האם השירות הוא אדיב?, האם השירות הוא זריז? והאם היחס שמקבלים הוא אישי ואדיב?.

חלק מהחברות בתחום מאפשרות לבצע ליסינג תפעולי לתקופה קצרה של שנה אחת (זה נקרא "מיני ליס"), כאשר חלקן גם מאפשר השכרה של רכב לתקופות גישור במחיר של ליסינג (שהוא לרוב נמוך יותר ממחיר של השכרת רכב).

אילו מכוניות הן פופולריות אצל חברות בתחום של ליסינג תפעולי -

המכוניות שהן פופולריות  -

בקטגוריה של מכוניות מנהלים – סקודה סופרב, סיטרואן C5, פורד מונדאו, מאזדה 6.

בקטגוריה של מכוניות משפחתיות – פורד פוקוס, יונדאי i30, מאזדה 3, מיצובישי לנסר.

בקטגוריה של מכוניות סופר מיני –  סוזוקי סוויפט, יונדאי i20, סקודה פאביה.

בקטגוריה של מכוניות מיני – יונדאי i10, סוזוקי אלטו, פיאט פנדה.

ההצלחה של חברות בתחום של ליסינג תפעולי מעידה על כך שכדאי לעבוד איתן ולכן חברות רבות במשק הישראלי (גם גדולות וגם קטנות) בוחרות לעבוד עם חברות של ליסינג תפעולי לאורך שנים רבות.

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>