האופציה של ליסינג פרטי

כולם יודעים כי להחזיק רכב בארץ זהו דבר שאינו קל בכלל. ראשית, נתחיל עם עלויות הרכב שמגיעות כמו כלום לסכומים של עשרות אלפי שקלים או יותר מכך אם מדובר על רכב חדש ואיכותי. בנוסף לכך, חשוב לזכור את עלויות הדלק שהינן בהחלט גבוהות כמו גם את העלויות של הביטוח שמגיעות לאלפי שקלים בשנה.

 

כמובן שלא לכולם יש את היכולות לשלם סכומים גבוהים כל כך ולא תמיד מעוניינים לקחת הלוואה מהבנק עבור קניית רכב חדש, לכן בשנים האחרונות יש אלטרנטיבה ראויה לשימוש ברכב בדמות ליסינג פרטי. עבור מקדמה יחסית נמוכה ודמי תשלום חודשיים של כמה מאות שקלים ניתן יהיה לנהוג ברכב חדש ואיכותי.

 

ליסינג פרטי ידאג לכך שההוצאה החודשית שלכם תסתכם בכמה מאות שקלים, כאשר הרעיון הוא שאתם משלמים אך ורק על אובדן הערך של הרכב, למשך תקופה של שלוש שנים שבסופן לא תהיו חייבים להמשיך את ההתקשרות עם חברת הליסינג או לחילופין לחדש חוזה וליהנות מרכב חדש או אף לרכוש את הרכב במחיר מוזל.

 

מה היתרונות של ליסינג פרטי?

 

יש לא מעט יתרונות בליסינג בפרטי כאשר היתרון המרכזי שלו הוא העובדה שלא תצטרכו להוציא עשרות אלפי שקלים על רכב מהון עצמי שלכם או לחילופין תצטרכו לקחת הלוואה. היתרון השני טמון בכך, שבמקרה של ליסינג פרטי אתם תקבלו רכב חדש לגמרי ולא תקבלו רכב שאתם כלל לא מכירים את ההיסטוריה שלו.

 

פרט לכך, ליסינג פרטי חוסך מהלקוח את כל הבלאגן של ההתעסקות עם ביטוח רכב. תחשבו כי מכיוון שהרכב שייך לחברת הליסינג לא תצטרכו לשלם דמי ביטוח מלאים, אלא דמי ביטוח מופחתים שישוקפו בכל מקרה בתשלום החודשי שלכם לחברת הליסינג. זהו יתרון מאוד חשוב שיחסוך לכם אלפי שקלים במהלך השנה.

 

פרט לכך, ליסינג פרטי מאפשר לכם לפרוס את התשלומים לטווח ארוך (לרוב התקופה האופטימלית היא יותר משלושים חודשים) ואם יש בעיה כלכלית כלשהי, חברות הליסינג יכולת לדאוג להלוואה גם בסכום נמוך יחסית אותה תוכלו להחזיר בהמשך ובכך שוב בעצם ליהנות מרכב חדש  בעלות נמוכה מאוד.

 

איזה חברת ליסינג לבחור?

 

ובכן, בשוק יש כיום כמו חברות ליסינג גדולות ומוכרות, שכולן נחשבות לטובות מאוד. כמו שאתם בודקים רכב חדש כך גם כדאי שלפני שאתם בוחרים בליסינג פרטי, תבצעו סקר שוב ותבדקו מהי החברה שהכי יכולה להתאים לכם. תבדקו מהם המחירים שמציעים לכם, תנאי הביטוח שמציעים וכן גם מהי פריסת התשלומים המוצעת לכם.

 

בסופו של דבר, אין ספק שליסינג פרטי הוא אלטרנטיבה לא רעה עבור החזקת רכב באופן קבוע. לפעמים יותר נוח שהרכב נמצא בבעלות אחרת וכל כמה שנים ניתן להחליף אותו כאשר ההחזרים החודשיים שלכם הם נמוכים יחסית. בסופו של דבר, לכל דבר שנראה לפעמים יקר מידי יש פתרון הולם שיכול להתאים לכולם.