אפשר לקנות גם מלגזות מיד שניה

מלגזות יד שניה

מלגזות מיד שניה מאפשרות לכם לרכוש או להשכיר מלגזות במחיר מופחת.

לכן אם אתם לא רוצים להעמיס על העסק שלכם יותר מדי התחייבויות כספיות זה פתרון מצוין בשבילכם.

כדאי מאוד לפנות אל חברה ידועה בתחום המלגזות שיש לה מוסך מרכזי עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שמבצעים שיפוץ שהוא יסודי ומקיף. אפשר גם במקרה כזה לקבל תקופת אחריות על המלגזה דבר שמראה שבוצע שיפוץ שהוא איכותי שיאפשר לכם להשתמש במלגזה במשך שנים רבות.

למי שמעוניין בהשכרת מלגזה לתקופה מוגבלת יש אפשרות לקבל מלגזה ששופצה במחיר השכרה מוזל ובתקופת ההשכרה הוא זכאי גם לכיסוי ביטוחי, מלגזה חלופית, אגרת רישוי ומבחן רישוי שנתי, טיפולים תקופתיים על ידי ניידות שירות של חברת המלגזות.

מלגזה עם מנוע דיזל

זאת המלגזה המקורית שפותחה כבר לפני קרוב למאה שנים (בשנת 1917) היתרונות שלה הם: היא מסוגלת לנסוע גם בעליות תלולות בגלל שיש לה מנוע דיזל רב עצמה, מסוגלת לעבוד תחת כיפת השמיים בכל תנאי מזג האוויר כולל גשם שוטף, יכולת ב הרמה וגרירה מאוד גדולה בגלל שיש לה מנוע מאוד חזק, היא מסוגלת לעבוד שעות רבות ברציפות וללא הפסקות. החסרונות של מלגזת הדיזל הם: איננה מתאימה לעבודה בתוך מחסנים סגורים היות שהיא מרעישה וגם פולטת מזהמים, היא יחסית גדולה ולכן מתקשה לעבור דרך מעבר צר.

מלגזה עם מנוע חשמלי

פותחה כדי לתת מענה לעבודה במחסנים סגורים. היתרונות שלה הם: היא מסוגלת לעבוד בתוך מחסנים סגורים בשל העובדה שהמנוע שלה גם שקט וגם אינו פולט מזהמים, היא יחסית קטנה ולכן מסוגלת להיכנס ולצאת דרך פתח צר, התחזוקה שלה זולה יותר משל מלגזת הדיזל היות ולא זקוקה להחלפת שמנים ומסננים.

חסרונות של מלגזה חשמלית: כושר ההרמה שלה נמוך יותר משל מלגזת הדיזל, לא מתאימה לעבודה בחוץ תחת גשם שוטף בגלל רגישות מסוימת של המנוע החשמלי למים.

נסיים בכך שנדגיש את העובדה הבאה: מלגזות מיד שניה שעברו שיפוץ יסודי מאפשרות לכם לרכוש מלגזה מוזלת שתשמש אתכם למשך שנים רבות. או להשכיר מלגזה משומשת שעברה שיפוץ מקיף, במחיר מוזל, מלגזה שתשרת אתכם בנאמנות לאורכה של תקופת ההשכרה.